Güncel Paylaşımlar

Pek çok sitesinde alevi haber, aleviler ile ilgili içeriklere yer verilmemektedir. İnternet üzerinden yayın yapan bir haber sitesi olarak aleviler ile ilgili tüm gelişmeleri, haber değeri taşıyan tüm gelişmeleri sizlere sunuyoruz. Bu ülkede yaşayan ve halkın bir parçası olan aleviler ile ilgili merak ettiğiniz haberlerin yanı sıra güncel gelişmeleri de takip edebileceğiniz sitemizde

Türkiye’nin her bölgesinden aleviler hakkında haberlere ve bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Geçmişten günümüze kadar aleviler ile ilgili merak ettiğiniz konular, alevi önderlerinin güncel açıklamaları, alevi dedelerinin açıklamaları gibi farklı haberlerin ve içeriklerin yer aldığı siteye 7/24 erişim sağlayabiliyorsunuz.

Site de ayrıca sizler için yer verilmiş olan alevi radyo ile alevilerin geleneklerinde yer alan türküleri ve deyişleri de dinleyebiliyorsunuz.

Profesyonel Haber Sitesi

Güncel haber sitelerinden farklı olarak alevi haberleri içerikli olarak hizmet veren haber sitesi olarak alevi haber ajansı şeklinde 7/24 sizlere hizmet veriyoruz. Aleviler ile ilgili tüm gelişmeleri, geçmişte yaşanmış olaylar hakkında bilgileri öğrenebildiğiniz site de alevilerin geçmişi hakkında da içerikleri bulabiliyorsunuz.

Ünlü alevi düşünürlerin yazılarının, aleviler ile ilgili belgesellerin yer aldığı siteyi 7/24 ziyaret edebiliyor, site de yer alan alevi radyosunu dinleyerek haber ve içerikleri okuyabiliyorsunuz. Profesyonel bir haber sitesi olmanın yanında alevilere yönelik haberlerin yer aldığı sitemizde aleviler ile ilgili her konu da haber ve içerik bulabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir