Güvenin ve Kalitenin Adresi

Güngören ekspertiz olarak bilinen oto test firması kaliteli hizmet sunmaktadır. Araç alırken daima yanınızda olan firma araçlarınızı detaylı bir şekilde incelemektedir. Birçok firma sunduğu hizmetler sonucu müşterilerini mağdur etmektedir.

Geniş Hizmet Ağı

İstanbul’un birçok ilçesinde hizmet ağı bulunan firma Bakırköy oto ekspertiz bayisi ile de hizmet sunmanın gururunu yaşamaktadır. Firma edindiği bu politika müşterilerinin daima yanında olmaktadır.

Neden Ekspertiz?

Eksperiz aracınızda bulunan gizli de olsa hataları ortaya çıkaran bir sistemdir. Bu sistemler yüksek teknolojili otomasyon makineleri ile desteklenmektedir. Bu makineler sayesinde aracınızda olan herhangi bir arıza ortaya çıkarılmaktadır.

Teknolojik cihazların yanında mühendis ve ustalar da araçları detaylı bir şekilde incelemektedir. Araç alırken içinizin rahat olması için ekspertiz yaptırmanız uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.

Firma Tarafından Sunulan Hizmetler

Aracınız en küçük aksamından en karmaşık aksamına kadar incelenmektedir. Gerek iç aksam elektrik kontrolü gerek kaporta boya kontrolü detaylı bir şekilde yapılmaktadır. Bunların yanında birçok farklı hizmetler de sunulmaktadır. Detaylı bilgi için http://ekspertizfiyatlari.gen.tr web paltformunu ziyaret edebilirsiniz.

Üst Düzey Müşteri Memnuniyeti

Güler yüzlü hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran firma taleplerinizi ve isteklerinizi makul seviyede karşılamaktadır.

Birçok firmanın aksine sunduğu kaliteli hizmetlere ek olarak müşterilerini mağdur etmemek için hazırladığı ekspertiz raporlarını da müşterinin anlayabileceği şekilde hazırlatmaktadır. Aksi takdirde rapordan gerekli bilgiler alınamamaktadır. Sürekli olarak gelişmenin hedefiyle sizleri servislerimize beklemekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir