Marangozlarımız İstanbul’un Her Yerine 20 Dakika’da Ulaşıyor

maltepe marangoz

Marangoz ustaları yaptıkları her işi, özenerek ustalarından öğrendiği şekilde titizlikle yaparlar. Bu meslek çıraklık, kalfalık ve ustalık gibi dönemlerden geçerek öğrenilmektedir ve büyük emek ister.  her geçen gün sayıları azalan Marangozlar, her türlü Mobilya imalatından tamirine kadar pek hizmet vermektedir. Maltepe marangoz ustaları olarak, bölgemizde etkin bir şekilde kişiye özgü mobilya tasarımları yapmaktayız. Ayrıca tüm mobilya markalarının kurulum işlemlerini, tamir ve bakımlarını da yapmaktayız.

Evdeki mobilyaların yerleri zaman zaman değiştirilir. Bu da mobilyaların tamir edilmesini gerektirebilir.  Bu durumlar için servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Mobilya servis hizmetleri, mobilya ustası,  Maltepe marangoz ustası  artık size çok yakın!  Bizi iletişim sayfamızdaki telefon numaralarından arayarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Mobilya Aksesuarları konusunda da hizmet vermekteyiz.

 Örneğin, çekmecelerin tamiri, kulpların tamiri veya değişimi gibi işleri titizlikle yapmaktayız. Masa ve sandalyelerin bağlantı noktalarındaki  gevşekliklere de çözüm üretiyoruz. Sallanmaması gereken sandalyelere güçlendirici takviyeler yapmaktayız. Böylece mobilyalarını daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Ofis Mobilya Tamir ve Bakım Hizmetleri 

Mutfak dolabı, Ray Dolap tamiri ve bakımı yapılmaktadır. Ister Anadolu Yakası’nda olun ister Avrupa Yakası’nda size bir telefon kadar yakınız. Bulunduğunuz yer neresi olursa olsun yaklaşık 20 dakika içinde bir mobilya servisi ustasını size ulaştırırız. Sadece Maltepe’de olmanız gerekmez, Maltepe ilçesi dışında da hizmet vermekteyiz. 

Sadece ev mobilyaları değil aynı zamanda Ofis Mobilyaları konusunda da uzmanlaşmış olan ekibimiz işyerinize hemen gelerek keşif yapar. Sorun tespit edildikten sonra anlaşma sağlanır ve hizmetimiz başlar. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir