Profesyonel Ekspertiz İşlemleri

Ekspertiz işlemleri yapılırken modern ve teknolojik cihazlar kullanan Güngören oto ekspertiz firması, tüm cihazlarının kalibrasyonu ilgili bakanlık birimlerine düzenli olarak yaptırdığı için sıfır hata ile sizlere veriler sunuyor. Aracınızın tüm aksamlarının tek tek incelendiği ve testlere tabi tutulduğu ekspertiz firması olarak sizlere şu hizmetleri veriyoruz;

  • Motor performans ölçüm testi – Dyno testi
  • Fren testleri – her teker için ayrı ayrı uygulanıyor
  • Mekanik kontroller ve testler – alt aksamlar için özel cihazlar ile uygulanıyor
  • Elektrik ve elektronik testler – aydınlatma ve iklimlendirme testleri
  • Araç beyin testi
  • Kaporta ve boya kontrolü

Bu işlemler sonucunda elde edilen veriler bir rapor halinde sizlere sunuluyor.

Araç Ekspertizi

Araç ekspertizi konusundan uzun yıllardır sektörde yer alan Merter oto ekspertiz firması güvenilirliği ile sizlere gönül rahatlığı içinde araç satın alma imkanı sağlıyor. Satın alacağınız araç için yapmanız gereken aracı bize getirmek ve ekspertiz işlemlerine tabi tutulmasını sağlamak.

Aracın tüm aksamları ve sistemleri titiz bir şekilde test ve kontrollere tabi tutulduğu için aracın her noktası hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz. Aracın değişen tüm parçaları hakkında bilgi sahibi oluyor, aracın geçmişi hakkında detaylı olarak bilgi alabiliyorsunuz.

Bu işlemler sonucunda aklınızda herhangi bir soru işareti veya kuşku kalmadan aracı satın alabiliyorsunuz. Böylece ödeyeceğiniz fiyatın araca değip değmeyeceği hakkında fikir sahibi oluyor, herhangi bir olumsuz durum ile karşılaşmıyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir